Masáže

Rekondiční a regenerační masáž

Je klasická masážní technika, při které dochází regeneraci sil, ke zlepšení celkového vzhledu,, je důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury moderního člověka. Slouží k urychlení odstranění únavy, k osvěžení a také k posílení organismu. Nejčastěji prováděnou masáží je masáž zad a šíje . Je to 30ti minutová masáž, kde se krásně uvolní záda a promasíruje, v dnešní době velmi těžce přetěžovaná – prácí u počítače – šíje. Dále se masíruje celé tělo – to je hodinová relaxační masáž. Samozřejmě je možné, dle přání klienta, namasírovat pouze jednotlivé části – horní končetiny nebo dolní končetiny – to jsou masáže, které časově vychází též na 30 minut.

Lymfatická masáž

Je to ruční hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Je vhodná pro unavené končetiny, jako prevence proti celulitidě, ke zvýšení imunity a detoxokaci organismu. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí – pouze při masáži dolních končetin se používají různé preparáty , které působí na snížení celulitidy . Cílem je zlepšit proudění lymfy. Nejvyužívanější masáží je lymfatická masáž dolních končetin . Odstraňuje únavu z nohou a je výbornou prevencí proti tvorbě křečových žil. Dále se samozřejmě dá lymfaticky masírovat opět celé tělo – to už je ale časově náročnější, protože každá část tj. , dolní končetiny, horní končetiny ,záda, břicho a také obličej – úžasná masáž, nesmírně osvěžující – trvá cca 45 min.

Breussova masáž a Dornova metoda

Breussova masáž se používá před i po Dornově metodě a slouží k prohřívání a uvolnění svalstva kolem páteře. Sama Dornova metoda je jemná manuální terapie, kdy jsou klouby a obratle bezpečně na milimetr uvedeny do správně polohy. Klient se na této metodě aktivně podíly drobnými cviky za vedení maséra. Je to velmi účinná metoda.

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní terapie je přibližně 5000 let stará metoda péče o zdraví. Vznikla ve východní Asii. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plošky nohou. Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. Nejlepší reflexní terapie je bosá chůze venku :). Kromě preventivní funkce pomáhá řešit akutní i chronické problémy, lze ji využít jako doplněk jiné léčby nebo k urychlení rekonvalescence. Reflexní terapii lze využít při : migrénách ( bolestech hlavy ),bolestech zad a plotének, bolestech kloubů, ischiasu skolióze. Zde doporučujeme kromě reflexní terapie vhodné cvičení na uvolnění, protažení a posílení svalstva, např. Jogu nebo cvičení Pilátes. Dále reflexní terapie slouží i k detoxikaci těla, podpoře lymfatické drenáže.

Čokoládová masáž

To je nádherná relaxační technika která se skládá z kávového peelingu celého těla, masáže celého těla čokoládovým olejem a čokoládovým zábalem. Čokoládová procedura významně tonizuje a vyhlazuje pokožku, je plná minerálů, vitamínů, koemzimů a antioxodantů, potlačuje celulitidu. A navíc krásně voní.

SPA Therapy zlato s měšci

Jedná se o relaxační techniku, kdy se provádí masáž celého těla zahřátými měšci a přípravkem Gold Star Wrap – je to tzv. „ zlatá řasa“ – má vybranou texturu a ušlechtilou vůni, chrání a stimuluje pleť. Vhodné pro NEVĚSTY – zanechává na pokožce po dobu dvou až tří dnů zlatavý nádech – nenápadný, jemný, ale krásný.

Medová detoxikační masáž

Detoxikační masáž medem je velmi důležitý prostředek lidového léčitelství, který působí velmi účinně proti rozvinutým nemocem, hodí se však ke zvládání stavu stresu, chronických chorob, atd. Masáž je hodinová, med se vždy po 20ti minutách smývá a nanáší se nová teplá vrstva medu.

Formování postavy pomocí přístroje ULTRATON

Stroj ULTRATON je stroj na principu elektronické svalové stimulace. Nechceme a ani nemůžeme Vám tuto metodu nabízet jako zázrak na zhubnutí. Ale pokud jste zrovna v dietním programu nebo máte pocit, že některé svaly by potřebovaly více zpevnit, je to metoda přesně pro Vás. ULTRATON má celou řadu programů, které lze individuálně přizpůsobit přesně na ty partie, které Vás zajímají. Jednotlivé programy trvají cca 45 – 60 minut. Doporučujeme vždy nejméně 10 procedur.